0
تعداد
عنوان
قیمت
سبد خرید شما خالی است.

لناسنتر حریم شخصی کاربران و بازدید کنندگان را بسیار محترم میشمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنان پایبند است و تاکید ویژه ای برآن دارد.

لناسنتر برای خرید ، ثبت نظر و استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربر درخواست میکند تا بتواند خدماتی ایمن و شفاف به کاربران ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، اسم ، تلفن و ایمیل مورد نیاز میباشد که تنها برای خدمات هرچه بهتر کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهد ماند.

ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما قرارداده اید در جهت ارائه خدمات و تبلیغات محصولات استفاده میکنیم و تنها در صورت ابراز علاقه مندی به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد وهرزمان که بخواهید می توانید از آن انصراف دهید.

 باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده ی خود کابران عزیز میباشد.

توجه داشته باشید که شماره پیامک  (88 37 1000) و (788 63 36 513 1000)   شماره ای است که لناسنتر برای مشتریان خود پیامک ارسال میکند.

ممکن است گاهی سیاست های خود را بهبود و یا تغییردهیم ما به شما پیشنهاد میکنیم هر چند وقت یکبارصفحه را مطالعه تا از تغییرات احتمالی ما آگاه شوید.

لناسنتر هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنهارا به هیچ شخص و سازمان دیگر منتقل نمیکند و برای نگهداری و حفظ اطلاعات حریم شخصی کاربران همه ی تلاش خود را به کارمیگیرد.

امید است که تجربه خریدی مطمئن ، آسان و مطلوب را برای همه کاربران فراهم آوریم.

مشتریان گرامی :

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

05135593007 

ساعات پاسخگویی 10 صبح الی 16 از شنبه تا پنجشنبه